Alquiler Temporario Tanti
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 1-slaapkamer Alquiler Temporario Tanti Villa Carlos Paz ligt op afstand van 6 km van het Peko's Entertainment Complex, is geschikt voor 4 gasten en biedt een privézwembad voor extra ontspanning. Deze villa ligt binnen 15 minuten rjden weg van het Tractormuseum en biedt Wi-Fi en een privéparkeerplaats.
Het vakantiehuis bevindt zich op 3 km van de Reserva Natural Privada Cascada Los Chorrillos. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Cascada Tanti, gelegen binnen 10 minuten rijden.
De ramen van Alquiler Temporario Tanti villa kijken uit over de tuin.
Restaurante Los Toritos, waar gerechten uit de Deli keuken worden geserveerd, ligt op 550 meter hier vandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Elephant Trunk4809 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba56 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Alquiler Temporario Tanti villa?
Gasten van Alquiler Temporario Tanti villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Alquiler Temporario Tanti villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Alquiler Temporario Tanti villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Alquiler Temporario Tanti villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Alquiler Temporario Tanti villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Tijdens je verblijf in het vakantiehuis moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Villa Carlos Paz verkennen, waaronder het Tractormuseum (7 km), de Cascada Tanti (3 km) en de Reserva Natural Privada Cascada Los Chorrillos, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.